Úklid ulic #2213

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   15. 3. 2017 (10:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, střepy na cestě od parku do koněvovy ulice.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 3. 2017 (13:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Střepy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka