Další podněty Čisté Trojce #2212

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   14. 3. 2017 (22:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod silnicí/mostem, který vede na Krejcárek se před nějakou dobou ubytovali bezdomovci a začínají si tam shromažďovat věci. Děkuji za vyřešení

Reakce Čisté Trojky   |   15. 3. 2017 (15:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Velmi by pomohla i fotografie místa pokud by to bylo možné. Místo budeme řešit v následujících dnech. Budeme Vás informovat.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   1. 9. 2017 (09:26)

Dobrý den, Jedná se o nepořádek na p.č. 2172/12 k.ú. Žižkov. Pozemek je svěřen do správy TSK. Tam tedy předáváme tento podnět. Pavel, Čistá Trojka