Úklid ulic #2211

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   14. 3. 2017 (12:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená matrace.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (16:50)

Děkujeme za podnět. Odloženou matraci jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka