Poškozený mobiliář #2210

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Patrik   |   14. 3. 2017 (08:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
pri vchode do Zahradiek Zizkov je dlhodovo otvorena technicka skrina (na vodu?).
Okrem toho, ze je to neesteticke, asi to nebude ani bezpecne a v sulade s predpismi.
Minuly tyzden sa pred tou skrinkou vykonavali nejake vykopove prace a tak nejak som cakal, ze v ramci nich sa ta skrinka uzavrie. Nestalo sa a namiesto toho ju robotnici a okolo iduci rovno vyuzili na ulozenie odpadkov. Vid foto.
Prosim o presetrenie a osadenie dvierok.
Dakujem.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (13:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Věc prošetříme a nahlásíme odpovědné organizaci. Budeme Vás informovat.
Radek, Čistá Trojka