Černé skládky #2209

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   13. 3. 2017 (18:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozhazene odpadky v zeleni

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (15:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes byli a odpadky uklidili.
Radek, Čistá Trojka