Veřejné osvětlení #2208

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   13. 3. 2017 (18:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunkcni svetlo v tunelu, bliz k Tach.nam.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (10:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nefunkční světlo nahlásíme odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Veronika   |   21. 3. 2017 (10:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, jen pro informaci - světlo stále nesvítí. Děkuji, Veronika

Vložil(a): Veronika   |   12. 4. 2017 (09:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

světlo je opraveno, děkuji