Černé skládky #2207

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   13. 3. 2017 (18:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ve svahu je opet cerna skladka. Rozhazet odpadky je jednoduche, uklidit v takovem svahu je uz orisek. Pri pohledu z Lukas.ulice je to opravdu ostuda. Tak to pokracuje po cele delce cyklostezky, tady je toho ale asi nejvic.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (16:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a případný úklid místa provedeme v následujících pracovních dnech.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 3. 2017 (12:41)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli a v rámci možností odpadky uklidili.
Radek, Čistá Trojka