Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2205

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   13. 3. 2017 (17:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hrozný nepořádek po bezdomovcích a dalších obyvatel kteří si neváží kus přírody ve městě. Praha by měla bezdomovcům přesunout "obydlí" vyzvořené ze starých plechovek někam pryč.Kolem chodi stovky lidí a oni se opily trousi a spolčují.Děti se tady bojí chodit a vypadá to tu jako na přiložené fotografii.Snad se to podaří vyřešit.

Vložil(a): Martin   |   13. 3. 2017 (17:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Další foto

Reakce Čisté Trojky   |   14. 3. 2017 (15:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém je mnohem rozsáhlejšího charakteru a již o něm víme. Máme ho v řešení (hlášení č.2178). Budeme Vás informovat.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 3. 2017 (16:41)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli a Vámi identifikovaná místa uklidili.
Radek, Čistá Trojka