Úklid ulic #2203

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   13. 3. 2017 (08:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Úlomky skla na ulici.

A ještě se poblíž nacházejí psí exkrementy.

Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (14:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Sklo i exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka