Psí exkrementy #2202

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   13. 3. 2017 (08:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

hromadka primo pred vchodem do domu. diky za uklid.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (16:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. "Hromádku" jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka