Černé skládky #2201

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Albert   |   13. 3. 2017 (02:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Domažlické 15 někdo odložil pračku.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (11:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pračku jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka