Černé skládky #2200

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pedro   |   12. 3. 2017 (23:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
na uvedené adrese trůní dvojice křesel a pokouší kolemjdoucí k posezení do odrbaných květovaných potahů...
Díky ;-)

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (11:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Křesla jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka