Další podněty Čisté Trojce #2199

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   12. 3. 2017 (20:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vánoční stromek, odložený již asi 3 týdny, roh Ondříčkova a Blodkova.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (11:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Stromek jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka