Psí exkrementy #2197

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   12. 3. 2017 (19:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrement; Zvonařova, u stromu před obchodem.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (11:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Exkrement jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka