Černé skládky #2196

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Albert   |   12. 3. 2017 (09:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A další televize, tentokrát na nám. Barikád, postavená na sopce u výměníku plynu. A na rohu ulic Roháčova-Černínova hned před přechodem do parku,
je v rabátku u stromu odložena zlomená dřevěná opora stromků.
Děkuji za odstranění.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (15:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místa jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka