Závady chodníků a komunikací #21934 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   10. 1. 2024 (21:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den chtěl jsem poprosit, zda by na silnici Jana Želivského u zastávky tramvaje Biskupcova na silnici, kde není namalována zebra - přechod pro chodce, zda by mohl být přechod jasně a viditelně vyznačen. Je to nová silnice po rekonstrukci a patří to mezi nejvíce frekventované místo pro přechod chodců a i děti tu chodí na tramvaj do školy i ze školy. A pro řidiče to není dostatečně označeno.

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2024 (21:46)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRRY6WBN a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka