Další podněty Čisté Trojce #2193

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   11. 3. 2017 (19:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

TRvale přespávající bezdomovci u zadního vchodu na tribunu stadionu - nepořádek a odpadky, rozbité lahve od alkoholu

Reakce Čisté Trojky   |   13. 3. 2017 (12:13)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli. Nepořádek, odpadky, ani rozbité lahve od alkoholu jsme nezaregistrovali. Pravděpodobně bylo uklizeno pravidelnou úklidovou službou. Informaci o přespávajících "bezdomovcích" předáme Městské policii.
Radek, Čistá Trojka