Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2189

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   10. 3. 2017 (10:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, pravidelně chodím ulicí Izraelskou podle zdi židovského hřbitova. Z pásu zeleně mezi Svobodnou Evropou a chodníkem se pomalu ale jistě stává parkoviště. Osobně bych byla raději, kdyby tam zůstala ta zeleň. Můžete s tím něco udělat, nebo je to takhle v pořádku? Je tam sice zákaz zastavení, ale auta asi právě proto neparkují na silnici, ale v zeleni. :-( Ano, není to nic moc, jen cca třímetrový pruh trávy a keře, ale i tak se nemusí úplně zničit. Díky!

Reakce Čisté Trojky   |   10. 3. 2017 (11:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme městské policii Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka