Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2188

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Aleš   |   10. 3. 2017 (08:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem kontejneru a plné kontejnery.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 3. 2017 (12:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a poklidili. I okolo dále v ulici.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Aleš   |   10. 3. 2017 (13:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky. Nepořádek je každý druhý den. Kontejnery jsou hned plné, v okolí vznikla novostavba a množství tříděného odpadu se zdvojnásobilo. Možná by pomohl častější odvoz odpadu.