Úklid ulic #2186

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   10. 3. 2017 (07:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Konevova kolem cisla 122 velky noporadek - zidle, mikrovlnná trouba, vsude papiry.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 3. 2017 (12:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme zkontrolovali a bylo již v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka