Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2185

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   9. 3. 2017 (16:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na cyklostezce (hlavne prvni cast nad Bulharem k mostu pres Husotskou)

Reakce Čisté Trojky   |   17. 3. 2017 (12:53)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli a odpadky poklidili. Příště by bylo lepší přiložit fotodokumentaci a především potvrdit email. Děkujeme.
Radek, Čistá Trojka