Úklid ulic #2183

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   9. 3. 2017 (12:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u koše

Reakce Čisté Trojky   |   9. 3. 2017 (14:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka