Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2182

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Patrik   |   9. 3. 2017 (08:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

vo svahu medzi ulicou Kalisnicka a parkom, zacinajuc zabradlim na lavej strane schodista od Hajkovej su roztrusene rozne papierove a plastove odpadky.
Vratane cierneho plastoveho pytle.

Vid foto s prikladmi z jedneho useku.
Prosim o upratanie.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 3. 2017 (11:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo jsme prošli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka