Veřejné osvětlení #2179

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniel   |   8. 3. 2017 (13:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunkční osvětlení před garážemi autoservisu.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 3. 2017 (15:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který nahlásíme firmě PRE. Ta má veřejné osvětlení na starost.
Pavel, Čistá Trojka