Poškozený mobiliář #2177

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   8. 3. 2017 (00:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na zemi cedule - cesta se neudržuje

Reakce Čisté Trojky   |   8. 3. 2017 (13:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Dotaz jsme předali na Technickou správu komunikací. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   8. 3. 2017 (15:09)

Dobrý den,
po kontrole místa jsme již žádnou značku nenašli.
Čistá Trojka