Černé skládky #2176

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   7. 3. 2017 (10:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Různorodý nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   7. 3. 2017 (13:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka