Černé skládky #2174

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   7. 3. 2017 (09:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Plastová židle a úlomky plastu na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 3. 2017 (12:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, ale židlička už ne.
Pavel, Čistá Trojka