Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2173

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   6. 3. 2017 (19:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Igelitové tašky - červená, bílá, zelená - v korunách stromů.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 3. 2017 (12:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka