Úklid ulic #2172

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   6. 3. 2017 (14:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Před školou a jídelnou rozfoukané odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (16:37)

Uklizeno Čistou Trojkou.