Psí exkrementy #2171

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   6. 3. 2017 (14:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (16:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a bobky co jsme našli jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka