Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2169

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   6. 3. 2017 (13:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, moc prosím o úklid v okolé tramvajové zastávky Krejcárek. V okolí zastávky jsou rozfoukané odpadky. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (16:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo budeme uklízet následující pracovní den.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 3. 2017 (15:47)

Dobrý den. Na místě jsme dnes byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka