Psí exkrementy #2168

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   6. 3. 2017 (12:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dva kousek u sebe.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (13:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka