Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2166

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   6. 3. 2017 (07:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Plné kontejnery

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (10:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo nyní v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka