Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2164

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   5. 3. 2017 (17:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Střepy z rozbité lahve, u dětského hřiště, na chodníku, naproti lampy č. 304193

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (11:41)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a již je vše v pořádku. Pavel, Čistá Trojka