Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2163

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   5. 3. 2017 (16:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nekdo tu rozbil sklenenou lahev. Je tu z ni dost strepu. Prosim o uklid.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (10:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a střepy uklidili.
Pavel, Čistá Trojka