Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2162

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kamila   |   5. 3. 2017 (12:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velka hromada odpadku, kterou rozfoukava vitr. Pred VS kolejemi a ZS Jarov.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 3. 2017 (16:02)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili. Pavel, Čistá Trojka