Poškozený mobiliář #2155

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivo   |   3. 3. 2017 (16:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U elektrorozvodny před domem Květinková 371/14 je povalený sloup se značkami pro modrou parkovací zónu a leží na trávníku. Vyvrátil ho vítr, protože byl osazen velmi mělce.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 3. 2017 (16:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Technické správě komunikací. Ta má dopravní značení na starost.
Pavel, Čistá Trojka