Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2154

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   3. 3. 2017 (10:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek, odpadky, brloh!?
Ve svahu pod psím hřištěm, směrem k novým barákům.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 3. 2017 (14:52)

Uklizeno Čistou Trojkou.