Úklid ulic #2153

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): MP   |   3. 3. 2017 (08:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na chodníku v ul. Vinohradská č. o. 105, Praha 3, jsou střepy.
Děkuji s pozdravem OŘ MP Praha 3

Reakce Čisté Trojky   |   3. 3. 2017 (11:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a střepy uklidili.
Pavel, Čistá Trojka