Úklid ulic #2152

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michala   |   2. 3. 2017 (18:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, jménem společenství vlastníků jednotek U Staré cihelny 2879/5, Praha 3 bych Vás chtěla požádat o zajištění úklidu veřejné komunikace v ul. U Staré cihelny a přilehlých pozemcích, kde se volně nachází odpadky. Předem děkujeme.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 3. 2017 (16:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, lokalitu prošli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka