Úklid ulic #2149

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jitka   |   2. 3. 2017 (08:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u popelnice na adrese K chmelnici 5,Praha 3,navezený nabytek a krabice,evidentně odjinud.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 3. 2017 (12:21)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jitka   |   12. 4. 2017 (17:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A prosime ještě doplnit sáčky na psí exkrementy u nádoby K Chmelnici zadní objekt. Děkuji Lázníčková

Vložil(a): Jitka   |   3. 5. 2017 (20:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosíme o vyprázdnění koše a doplnit sáčky na psí exkrementy u nádoby K Chmelnici 3,5,7 zadní objekt. Děkuji Lázníčková