Černé skládky #2148

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   1. 3. 2017 (11:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 3. 2017 (15:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka