Psí exkrementy #2147

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   1. 3. 2017 (09:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 3. 2017 (14:30)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka