Úklid ulic #2146

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   1. 3. 2017 (09:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velke mnozstvi odpadku v ulici Pod Jarovem mezi vchodem 16-22. Odpad je jak na silnici, tak na pozemcich pred baraky. Dekuji za odstraneni.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 3. 2017 (12:20)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka