Úklid ulic #2138

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlaseno   |   28. 2. 2017 (11:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypany nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 2. 2017 (16:59)

Místo navštívíme následující pracovní den.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 3. 2017 (12:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.