Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2137

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   28. 2. 2017 (07:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky na chodníku u kontejnerů před mateřskou školou Jeseniova 98

Reakce Čisté Trojky   |   28. 2. 2017 (16:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimír   |   28. 2. 2017 (17:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji!