Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2136

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jindra   |   27. 2. 2017 (21:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozhazene odpadky kolem kontejneru

Reakce Čisté Trojky   |   28. 2. 2017 (16:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka