Další podněty Čisté Trojce #2133

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   27. 2. 2017 (08:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník! Přímo před vstupem do školy. Již tam došlo k úrazu.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (10:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno na technickou správu komunikací.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   31. 3. 2017 (11:21)

Dobrý den,
po dnešní kontrole je uvedené místo již v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka