Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2131

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 2. 2017 (15:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky ... opakovaný, každodenní problém. Nešlo by řešit systémově?

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (11:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Posíláme aktuální stav a následně jsme místo uklidili.
Pavel, Čistá Trojka