Psí exkrementy #2128

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 2. 2017 (14:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy ... Zvonařova.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (11:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka